Bursa Hungarica

EuroVelo 6

Monostori bölcsőde

Elektronikus ügyintézés

EU-s projektek

Követés a facebookon

Követés a facebookon

Szigetmonostor Faluház

Intézményünk számos szakkört, közösséget működtett, ugyanakkor több helyi civil szervezetnek is otthont ad. A cikk címére kattintva ismerheti meg állandó programjainkat, a programok időpontjait az intézményben tevékenykedő közösségek elérhetőségeit.



 


Hétfő:

 

Nagybabás Jóga
(Felnőtt foglalkozás gyerekek társaságában)
Időpont: 10.00-11.00 óra
Vezető: Czinkos Annamária
Helyszín: Mozgásterem

Karate oktatás gyermekeknek
Időpont: 18.00-19.00 óra
Vezető: Mikle Nikolett
Helyszín: Színházterem

Szigeti Béke Nyugdíjas Klub
Időpont: Minden hónap első hétfőjén 16.00-22.00 óra
Vezető: Pem Elvíra


Kedd:


Ovi torna
Időpont: 9.30-10.30 óra
Vezető: Munkácsy Zsuzsanna
Helyszín: Színházterem

Alakformáló aerobik

Időpont: 8.30-9.30 óra
Vezető: Szeder Hajnalka
Helyszín: Mozgásterem

Zenebölcsi
Időpont: 10.15-10.45 óra
Vezető: Szabóné Tegzes Orsolya
Helyszín: Mozgásterem

Az Art osztály - Piros csoport
Időpont: 16.00-18.00 óra
Vezető: Kas Kriszta
Helyszín: Színházterem

Fejlesztő mesetorna akrobatika előkészítővel
3-7 éves lányoknak és fiúknak
Időpont: 16.00-17.00 óra
Vezető: Budai Tünde
Helyszín: Színházterem

Ladie's dance
Időpont: 18.00-19.00 óra
Vezető: Budai Tünde
Helyszín: Színházterem

Gerinctorna
Időpont: 18.00-19.00
Vezető: Csereklye-Berzsenyi Szilvia
Helyszín: Mozgásterem

Szenior (+35) harcművészeti edzés
Időpont: 19.30-21.00
Vezető: Németh Tibor
Helyszín: Mozgásterem

Etnofitnesz
Időpont: 19.00-20.00
Vezető: Mocskonyiné Nagy Emese
Helyszín: Színházterem

Zöldsziget Néptánc Felnőtt Csoport
Időpont: 20.00-22.00
Vezető: Mocskonyiné Nagy Emese
Helyszín: Színház terem


Szerda:


Ovi Torna
Időpont: 09.30-10.30 óra
Vezető: Kovácsné Héri Ágnes
Helyszín: Színházterem

Szenior örömtánc
Frissesség megóvása 50 év fölött
Időpont: 13.30-15.00 óra
Vezető: Rózsa Imréné Teréz
Helyszín: Színházterem

Családsegítő Szolgálat

Időpont: 13.00-16.00 óra
Vezető: Delcsik Balázs
Helyszín: Civil terem

Gyermek aerobik - I. csoport (5-6 évesek)
Időpont: 16.30-17.15 óra
Vezető: Engel Bettina
Helyszín: Színházterem

Gyermek aerobik - II. csoport (7-9 évesek)
Időpont: 17.15-18.00 óra
Vezető: Engel Bettina
Helyszín: Színházterem

Svéd masszázs - Bejelentkezéshez kötött
Időpont: 17.00-19.00 óra
Vezető: Takács Renáta
Telefon: 06 30 397-2208
Helyszín: Emeleti öltöző

Karate oktatás gyerekeknek
Időpont: 18.00-19.00 óra
Vezető: Mikle Nikolett
Helyszín: Mozgásterem

Sakk-kör
Időpont: 17.00-18.00 óra
Vezető: Szakács Áron
Helyszín: Civil terem

Abajdóc Kórus
Időpont: 18.30-21.00 óra
Vezető: Kökényné Krafcsik Ibolya
Helyszín: Civilterem

Zumba
Időpont: 19.00-20.00 óra
Vezető: Pataki Judit
Helyszín: Színházterem


Csütörtök:

 

Ovi Torna

Időpont: 09.30-10.30 óra
Vezető: Kondacs Krisztina
Helyszín: Színházterem

Ringató
Időpont: 09.45-10.15 óra
Vezető: Molnár Réka
Helyszín: Civil terem

Az Art osztály - Kék csoport
Időpont: 14.30-16.30 óra
Vezető: Kas Kriszta
Helyszín: Színházterem

Fejlesztő mesetorna akrobatika előkészítővel
3-7 éves lányoknak és fiúknak
Időpont: 16.30-17.30 óra
Vezető: Budai Tünde
Helyszín: Színházterem

CrossFit edzés
Időpont: 18.00-19.00 óra
Vezető: Keserű Lajos
Helyszín: Színházterem

Alakformáló formábahozó torna
Időpont: 18.00-19.00 óra
Vezető: Szeder Hajnalka
Helyszín: Mozgásterem

Szenior (+35) harcművészeti edzés
Időpont: 19.30-21.00
Vezető: Németh Tibor
Helyszín: Mozgásterem

Szigeti Veszedelem Asztalitenisz Szakkör
Időpont: 20.00-22.00 óra
Vezető: Földvári Zoltán
Helyszín: Színházterem és előtér


Péntek:


Baba-mama klub

Időpont: 10.00-12.00 óra
Vezető: Rév Erzsébet
facebook: Szigeti baba-mama klub
Helyszín: Mozgásterem

Családsegítő Szolgálat

Időpont: 10.00-12.00 óra
Vezető: Delcsik Balázs
Helyszín: Civilterem

Jogi tanácsadás
Időpont: Minden hónap utolsó péntekén 14.00-16.00 óra
Vezető: Dr. Horváth P. András

Zumba
Időpont: 19.00-20.00 óra
Vezető: Pataki Judit
Helyszín: Színházterem


Szombat:


Nosztalgia Klub

Időpont: Minden hónap harmadik szombatján
Vezető: Sallainé Mócsai Olga
Helyszín: Színházterem


Vasárnap:


Szigeti Veszedelem Asztalitenisz Szakkör

Időpont: 9.00-12.00 óra
Vezető: Földvári Zoltán
Helyszín: Színház terem

 

Egyéb programok:

 

Szigeti Kistermelők Közhasznú Egyesülete

Időpont: Előre egyeztetett
Vezető: Németh Tamara
Helyszín: Civil terem


További információ a programokról:


Intézményvezető: Kovács Attila
Cím: 2015 Szigetmonostor  Árpád u. 15
Információs telefon: 26 393-073 vagy 70 330-2502
Intézményvezető: 70 374-0541
Községi könyvtár telefon: 26 393-073
e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. vagy Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Facebook: facebook/Szigetmonostor Faluház