Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

A márciustól várhatóan bővül a Szentendrei-sziget tömegközlekedése

A térség Országgyűlési Képviselője hathatós közreműködésével a Közlekedési és Építési Minisztérium finanszírozásával a Volánbusz egy új, Tahitótfalut, Pócsmegyert, Szigetmonostort a Pásztor révvel összekötő midibuszjáratot indít a tervek szerint márciusban, az elindítás részeleteinek kidolgozása folyamatban van. A pontos tudnivalókról és a menetrendről a közeljövőben adunk részletes tájékoztatást.

A révek közszolgáltatásba és a várvegye-bérletrendszerbe történő bevonásának lehetőségéről is több éve egyeztet az Önkormányzatok egyetértésével a Révhajósok Országos Egyesülete a szakminisztériummal, a részletekről most is bíztató tárgyalások folynak, amint ezek eredményre vezetnek erről pontos tájékoztatást adunk.

A közlekedésfejlesztési döntések előkészítő tárgyalásain részt sem vevő KHM Egyesület által kiadott hír, még nem a végleges megállapodást tükrözi, a lakosságot megtévesztő információkat tartalmaz.

Az közlekedésfejlesztés valós részleteit a település honlapján és médiafelületein ismerhetik meg.

Molnár Zsolt

polgármester

Back to top